Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Chovatelská stanice   PO DOG

jiné - Andere

Jiné sportování ,  to je například ....

... RYBAŘENÍ JE TAKÉ SPORT ...

 určitě si řeknete, co je na sezení u vody sportovního ... ale nemyslete si !  Když pominu sprinty od vody, pokud se blíží rybářská stráž (anebo vlastně kdokoli a vy se bojíte, že by to mohla být kontrola), protože vám jaksi chybí patřičné doklady neboli povolenka, to je docela dobrej sportovní výkon. My ale máme vše vyřízeno (...tak mi dochází, že ještě nemám odevzdanou loňskou povolenku-ajajajaj), většinou řádně zaplaceno a to v takové výši, že by člověk mohl za to týdně koupit pěkně vypaseného lososa, ale to my nee, uvaříme podle tajných a zaručených receptů návnadu a šupky hupky k vodě. No a tady začíná ten sportovní výkon. Rybářský batoh na zádech váží takových...řekněme 10-20kg, záleží jak moc jsme chtěli být k lovu vybaveni a tudíž připraveni. Na nohách rybářské holínky u  kterých mám vždy po pár desítkách metrů pocit, že každá váží nejméně 5 kilo. Střídavě v levé a pravé ruce přehazuju pohodlné rybářské křesílko, které na začátku cesty váží asi tak  6 kilo, ale každým krokem tloustne a tloustne...no a v druhé ruce kyblík s krmením pro hladové rybičky, většinou alespoň 5ti litrový. Pokud u vody chcete setrvat déle, pak je potřeba i nějaká taštička s občerstvením a tu většinou kolem krku nebo popřípadě do zubů... a jdete... K vodě je to vesměs z kopce, tak se to dá, ale domů... sice vykrmíte kyblík s papáním pro rybky, ale nedejbože něco i ulovíte a  když jsou to třeba 4kg kapřík + 3kg amur + vezírek cejnů na škvarky, škrabete se do toho kopce s 10i kily ryb a vším ostatním, nadáváte si do cvoků a nechápete, proč jste mysleli, že jedete k vodě relaxovat. Pak mne i napadá, že bych se měla vy...t na povinnost nakrmit rodinu a lovit jen metodou "chyť a pusť " !

Zas je ale fakt, že pro pejsky je to prima zpestření ;o)

           

Carey:   " Už jdeme na to ? ... Hele, hele ! ... Slyšíš ?.... Dělééj, kde jsíí ? "          

 

... JŮŮ  SNÍH ...

jak je u chodíků zvykem, milují H2O v jakémkoli skupenství a v období kolem vánoc, se občas poštěstí a je sníh - i když pravda, poslední roky to spíš bývá při malování kraslic - ale ať je to kdy je to, naši chlupáči tu bílou nádheru milují !

http://www.youtube.com/watch?v=Md_hdWifAWs         http://www.youtube.com/watch?v=9tcDKFyJ4gM

                         

                                                    

 

 ... BOBING ...

v našem podání tzn. odchytit ze stáda nějakou hemelku která má ráda srandu ( pokud nemá, rádi ji to naučíme..), přichystat sportovní náčiní - tedy boby, mimochodem vyrobeny na zakázku ze starého linolea, ve tvaru jakéhosi listu s uchem.

Jedny, pravda, nepřežily testovací kolo, ale druhé stihli vyzkoušet všichni přítomní šílenci. Chlupáči měli roli nejdůležitější, kontrolovat zda vše funguje správně a v případku potřeby plnili 2v1, jednotku rychlého nasazení a polní pohotovost zároveň ... něco jako KOBRA 11 a MASH dohromady.

         

                        

                                         

TOPlist