Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Chovatelská stanice   PO DOG

JEZEVČÍK TRPASLIČÍ

Semina

naše hladkosrstá black and tan důchodkyně se k nám dostala celkem dávno, asi před 10ti lety, když se majitelé rozváděli a nevěděli, kam s ní. Brečela chuděrka celou cestu, ale po pár dnech se zabydlela a vzhledem k tomu, že užívá výsostné právo obývat křesla, gauč i postele, má kolem sebe dvou i čtyřnohé kamarády, už nebrečí a je na  svůj věk hravá  a vitální ... prostě naše Semiška.

 

Amina

tuhle black and tan "dlouhosrstou" fenečku, která celý život vypadá, jako když při její výrobě došly zrovna chlupy, jsme kdysi pořídili jako parťáka Semišce. Její nejoblíbenější činností je hra na termofor, kdy přilepená na nějakou moji část těla hřeje a hřeje a přitom raději ani nebude dýchat, jen aby ji někdo nedejbože neodehnal z této úžasné pozice. 

Bria

je červená hladkosrstá holčička, dnes už také vlastně spíš starší dáma, kterou jako štěňátko na vesnici potrhali dva NO. Zavezli jsme ji k mvdrovi a stáli asi při ní psí andělíčci, po speciální léčbě byla zachráněna. Je to neuvěřitelně vděčné zvířátko a nejčastěji ji potkáte s "šunkou" mezi zuby,  jak někde vegetí na zádech.

 

Gafa

je z jezevců nejmladší, také trpasličí hladkosrstá černá s pálením jako Semiška a podle toho, jak se chová by člověk řekl, že je to borderka. K neutahání, prdlá, pořád lítá vzduchem, což nechápu jak s tak krátkýma nožičkama dokáže, kdyby ji člověk zařadil do sport.kynologie, možná by to ledaskterému služebákovi natřela. Miluje děti, miluje zvířátka ... miluje všechno !

 

Willy

je nádherný dlouhosrstý trpasličí pejsek barvy harlekýn a je králem, bodyguardem, gentlemanem, komikem všem našim jezevčím holčičkám a zároveň i nám. Přivezli jsme si ho jako ustrašené štěňátko, bál se všeho a všech, ale naštěstí se jeho pochroumané sebevědomí vzpamatovalo a je     z něj plnohodnotný psí ochránce, který když je nutno zakročí stylem mondioring rovnou na kotníky.

      

TOPlist